image
Moreum, BThaber etkinliğinde! Moreum AŞ, 17 Nisan 2013 tarihinde BThaber'in The Marmara Oteli'ndeki "Bilgi ve Doküman Yönetimi" etkinliğinde olacak. 

Detaylar için..
image

Doküman Yönetimi

Günümüzde ihtiyaçların zorlamasıyla kurumlar tarafından kullanılmaya başlanan doküman yönetim sistemleri yakın bir gelecekte yasal uygulamalar ve rekabet koşulları nedeniyle bir zorunluluk haline gelecektir.

Her kurum ve kuruluşun kendine özel ihtiyaçları olmasına rağmen hepsinin temel ihtiyaçları ortaktır : İçeriğin kontrolü, ulaşım kolaylığı, güvenlik ve düşük maliyet!

İhtiyacınız olan esnek, ölçeklenebilir ve mevcut sistemlere uyarlanabilir bir yaklaşımla düşük maliyet ve yüksek verimlilikle çalışma olanağı kazanın!

Kağıt ve elektronik belgeler, içerik, iş süreçleri ve erişilebilirlik... TerraDocs size bu özellikleri düşük maliyetle ve ihtiyaçlarınıza yönelik ek özelliklerle tam da ihtiyacınız olan anda sunar.

 


 

  • Sayısal Arşiv
    nedir?

Sayısal Arşiv, kağıt ortamdaki belgelerin taranarak elektronik ortama aktarılması, sınıflandırılması ve farklı kriterlere göre indekslenmesiyle oluşturulan sistemdir.

Ayrıntılı bilgi
  • Doküman Yönetim Sistemi nedir?

Doküman Yönetimi, kağıt belgelerin taranmasıyla elde edilen ya da zaten elektronik ortamda üretilmiş belgelerin, bilgisayar ortamında depolanması, yönetimi ve takibinin sağlanmasıdır.

Ayrıntılı bilgi
  • Hangi kurum/kuruluşların DYS'ne ihtiyacı vardır?

Kurumunuz kağıt belgeler ve dosyalarla dolup taşıyor mu? Dokümanlarınızı yanlış yerlere koyuyor ya da aradığınızda bulamıyor musunuz? Kurum hafızanızın çoğu elektronik ya da kağıt belgelerde mi duruyor?

Ayrıntılı bilgi
  • Neden
    Moreum TerraDocs?

Şirketinizi kurduğunuz an birikmeye başlayan evraklarınız ve her geçen gün büyüyen arşivinizi yönetme ihtiyacınızı en uygun koşullarda ve en iyi şekilde çözmek için gereken tek şey MOREUM® TerraDocs©.

Ayrıntılı bilgi

Fatal error: Call to undefined function path() in C:\inetpub\vhosts\moreum.com\httpdocs\index.php on line 94