Neden Moreum TerraDocs?

Şirketinizi kurduğunuz an birikmeye başlayan evraklarınız ve her geçen gün büyüyen arşivinizi yönetme ihtiyacınızı en uygun koşullarda ve en iyi şekilde çözmek için gereken tek şey MOREUM® TerraDocs©. Özellikle Türkiye'de çalışan ve TTK mevzuatına uygun çalışan bir şirketseniz kurumunuzun olduğu kadar kullanıcılarınızın da zorluk çekmeden geçiş yapabileceği, uzun süren, zahmetli eğitim süreçlerine ihtiyaç olmaksızın kullanabileceği, kısa sürede anahtar teslim çözüme giden bir uygulamaya ve bunu kuracak ekibe ihtiyacınız var demektir... İşte bu ekip ve ürün de MOREUM® TerraDocs©!

Sisteminizi MOREUM® TerraDocs© Document Manager ile yönetmek için 10 neden :


 

  • Dosya dolabınıza her yerden, her zaman erişme olanağı

 

Bilgi sistemlerinize erişmek için kullandığınız Internet bağlantınızı belgelerinize ulaşmak için de kullanmaya ne dersiniz? MOREUM TerraDocs teknolojisiyle dünyanın neresinde olursanız olun aradığınız dosyayı bulup, içinden istediğiniz evrak üzerinde çalışabilirsiniz. Sürekli ihtiyaç duyduğunuz evrakları çevrim dışı kullanmak üzere makinenize alıp, Internet bağlantınız olmadığı durumlarda da çalışmanıza kesintisiz devam edebilirsiniz. Dünyada ilk kez, Internet tabanlı bir uygulama ile çevrim dışı çalışmak mümkün.


 

  • Kurumunuza daha verimli çalışma olanağı

 

MOREUM TerraDocs ile, kurumunuzda üretilen ve kurumunuza dışarıdan gelen her türlü kağıt ve dijital evrak, indekslenerek aktif çevrime girecek ve sabit belgeleriniz, canlı bilgiye dönüşecektir. Personeliniz, zamanlarını evrakları aramak ve iş akış yollarında dolaştırmakla değil, içerdikleri bilgiyi kullanmakla değerlendirmeye başlayacaklardır.


 

  • Hızlı karar verme ortamı

 

MOREUM TerraDocs, geleneksel arşiv sistemlerinin aksine, belgelerinizin, içerikleri de dahil olmak üzere tüm öznitelikleri ile indekslenmesine olanak sağlar. Bu sayede karar verme zamanı geldiğinde, kurumunuzun tüm bilgi birikimi, anında parmaklarınızın ucundadır.


 

  • Ofis uygulamalarınızla ve masaüstünüzle mükemmel etkileşim

 

MOREUM TerraDocs, işletim sisteminizle ve standart ofis uygulamalarınızla pek çok noktada entegrasyon kurar ve güçlü doküman yönetim özelliklerine, alışkın olduğunuz uygulamalardan erişmenize olanak sağlar.


 

  • Tek noktadan yönetim

 

MOREUM TerraDocs, coğrafi anlamda dağıtık çözümlerde dahi, tüm şubelerinizi aynı çatı altında toplar. Kurulum çapında tüm personel ve bilgi varlığınızın yetkilendirme ve yönetimi, tek bir noktadan yürütülür.


 

  • Güvenli çalışma ortamı ve e-imza

 

MOREUM TerraDocs yönetimindeki tüm doküman ve yan bilgileri, ayrıntılı bir hiyerarşik yetkilendirme ve güvenlik altyapısının kontrolü altındadır. Dokümanlar, kurumunuzun ihtiyaçlarına göre elektronik olarak imzalanabilir, şifrelenebilir ve şifrelenmiş olarak ulaştıkları noktalarda ancak yetkisi olan kullanıcılar tarafından görülebilir. Dokümanların oluşturulduğu andan imha edilecekleri ana kadar geçen süreç boyunca yapılan tüm işlemler, ancak gereken yetkiye sahip kullanıcılar tarafından yapılabilir. Dokümanların istenmeyen gözler tarafından görülmesi olanaksızdır.


 

  • Tüm işinizi yönetebileceğiniz iş platformu

 

MOREUM TerraDocs tüm iş uygulamalarınıza entegre edilebilecek bir bilgi ve belge platformudur. Muhasebe uygulamalarından ERP sistemlerine, adres-etiket yazılımlarından CRM'lere, web sitelerinden portallere kadar tüm uygulamaların ihtiyaçlar doğrultusunda entegre edilebileceği altyapı ve programlama arabirimlerine (API) sahiptir.


 

  • Geleceğin teknolojisi bugünden elinizde

 

MOREUM TerraDocs, tamamen .NET altyapısı üzerinde geliştirilmiş, beraberinde pek çok devrimsel teknolojiyi kurumunuza getirecek bir uygulamadır. Internet'in sağladığı olanakları, masaüstü uygulamalarının gücüyle birleştiren akıllı istemci, uygulama dağıtımını tek tıklamaya indirgeyen kurulum altyapısı, çevrim içi ve çevrim dışı çalışabilen bir doküman yönetim sistemi, TerraDocs'un sunduğu yeniliklerden sadece bir kaçıdır.


 

  • Sektörel uzmanlıkla ve uyarlama olanaklarıyla size en uygun çözüm

 

MOREUM ekibi, ürün geliştirmedeki becerisini kuruma özel çözümlere de taşımaktadır. İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılamak üzere uyarlanan MOREUM ürünleri tüm sorularınıza yanıt verecek şekilde çözüme dönüşür. Doküman tabanlı teknolojiler konusunda uzmanlaşmış MOREUM ekibi her türlü kurumsal iş akışı ve doküman yönetimi ihtiyaçlarınızı diğer kurumsal sistemlerle entegre ederek doğru ve tek çözüme ulaşmanızı sağlar.


 

  • Türkiye'de kendi alanında  en tecrübeli ekip

 

Doküman tabanlı teknolojilerin Türkiye'ye gelmeye başladığı yıllardan bu yana aynı alanda çalışan farklı tecrübelerdeki uzmanları bir araya getiren MOREUM kendi alanında en tecrübeli ekibin güç birliği oluşturduğu bir kurum kimliğindedir. Doküman tabanlı teknolojiler üzerine kurumsal çözümler oluşturmak amacıyla geliştirdiğimiz ürünlerimizi kurumunuza uygun çözüm haline getirmek için üstün projecilik yeteneğimizi hizmetinize sunuyoruz.


Fatal error: Call to undefined function path() in C:\inetpub\vhosts\moreum.com\httpdocs\index.php on line 94